X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
«رمضان‌کریم» ؛ اپلیکیشن ویژه ماه مبارک رمضان برای اندروید
یکشنبه 15 تیر‌ماه سال 1393 , ساعت : 06:42 ب.ظ
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و معارف سیما، نرم‌افزار ویژه ایام ماه مبارک رمضان با عنوان «رمضان‌کریم» شامل پنج بخش اصلی از جمله؛ «پیشواز»، «ادعیه»، «روزه و روزه‌داری»، «شب قدر» و «وداع» که امکان نصب آن بر روی تبلت یا گوشی‌های اندروید فراهم شده است.بخش «پیشواز» این نرم‌افزار شامل؛ خطبه شعبانیه، احکام عمومی روزه‌داری و اوقات شرعی و بخش «ادعیه» نیز شامل؛ دعای روزها و ادعیه ماه مبارک رمضان است. در بخش ادعیه، دسترسی به ادعیه‌هایی از جمله؛ دعای یاعلی و یا عظیم، دعای ابوحمزه ثمالی، دعای افتتاح، دعای سحر، مناجات امیرالمومنین(ع)، دعای مجیر و زیارت عاشورا فراهم شده است.در بخش «روزه‌ و روزه‌داری» نیز مطالبی با عنوان؛ فلسفه روزه‌داری، فواید روزه‌داری، احادیث روزه‌داری، آداب سحر و افطار، روزه اعضای بدن و من روزه نمی‌گیرم!! به چشم می‌خورد.


persianQuran - 3 persianQuran - 4

برای دیدن سایز بزرگ عکس روی آن کلیک کنید

 

بخش «پیشواز» این نرم‌افزار شامل؛ خطبه شعبانیه، احکام عمومی روزه‌داری و اوقات شرعی و بخش «ادعیه» نیز شامل؛ دعای روزها و ادعیه ماه مبارک رمضان است. در بخش ادعیه، دسترسی به ادعیه‌هایی از جمله؛ دعای یاعلی و یا عظیم، دعای ابوحمزه ثمالی، دعای افتتاح، دعای سحر، مناجات امیرالمومنین(ع)، دعای مجیر و زیارت عاشورا فراهم شده است.

در بخش «روزه‌ و روزه‌داری» نیز مطالبی با عنوان؛ فلسفه روزه‌داری، فواید روزه‌داری، احادیث روزه‌داری، آداب سحر و افطار، روزه اعضای بدن و من روزه نمی‌گیرم!! به چشم می‌خورد.


persianQuran - 3 persianQuran - 4

برای دیدن سایز بزرگ عکس روی آن کلیک کنید


یادآور می‌شود، امکان دانلود نرم‌افزار «رمضان‌مبارک» تا پایان ماه مبارک رمضان از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و معارف سیما فراهم شده است.با این نرم افزار می توانید خلاصه اعمال ، عبادات ، ادعیه ، احکام ، دانستنیهای پزشکی ویژه ماه مبارک ، کلام بزرگان دین و..... را ببینید و بشنوید.
برای نصب این نرم افزار ابتدا آن را دریافت نموده سپس از حالت zip خارج نمایید و بعد از اتصال تلفن همراه یا تبلت خود به رایانه ، نرم افزار را انتقال دهید و نهایتا از پوشه انتقال داده شده نرم افزار را نصب نمایید.
برای دریافت نرم افزار اینجا را کلیک کنید.


منبع : شبکه قرآن و معارف سیما