تلاوت تصویری سوره «مؤمنون» استاد شحات محمد انور
یکشنبه 25 آبان‌ماه سال 1393 , ساعت : 08:17 ق.ظ

سلام علیکم


تلاوت تصویری «سوره مؤمنون» شحات محمد انور در حرم امام رضا علیه السلام


       تلاوت آیات 115 تا 118 سوره «مؤمنون» استاد شحات محمد انور                         زمان : 16:32   حجم: 75 مگ


منبع :خبرگزاری فارس /آستان قدس رضوی

یا علی
تلاوت سوره مبارکه «فاطر» استاد حمیدرضا احمدی وفا
چهارشنبه 21 آبان‌ماه سال 1393 , ساعت : 08:39 ق.ظ

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس هشتاد و یکمین کرسی تلاوت و اذان مسجد بلال یکشنبه 18 آبان‌ماه 1393 با حضور «حمید‌رضا احمدی‌وفا» قاری بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد. در این برنامه آیات 10 تا 18 سوره مبارکه «فاطر» به همراه اذان ظهر به افق تهران توسط قاری برنامه تلاوت شد. این محفل با همت شورای عالی قرآن و همکاری مسجد بلال یکشنبه هرهفته در این مکان برگزار و به صورت زنده از رادیو قرآن پخش می‌شود. .


تلاوت آیات 10 تا 18 از سوره‌ مبارکه «فاطر» توسط استاد حمیدرضا احمدی وفا  (دانلود)


یا علی

ابتهال صوتی «حب‌الحسین»؛ اثر جاودان استاد «طه الفشنی»
سه‌شنبه 6 آبان‌ماه سال 1393 , ساعت : 08:42 ق.ظ

خبرگزاری فارس/ ابتهال «حب‌الحسین» اثر جاودان «طه الفشنی» است که بیشتر ما بارها آن را شنیده‌ایم اما گویا عطش گوش دادن همیشگی به آن قصد فروکش ندارد و شاید علت آن در آتشی باشد که به واسطه شهادت امام حسین علیه‌السلام در قلب مؤمنان افروخته است چرا که پیامبر اسلام فرمود: «إنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ حَرَارَةٌ فِی قُلُوبِ الْمُؤْمِنِینَ لَنْ تَبْرُدَ أَبَداً؛ شهادت امام‌حسین علیه‌السلام در دل‌‏های افراد با ایمان آتش و حرارتی ایجاد می‌‏کند که هرگز خاموش نخواهد شد»(مستدرک الوسائل، ج 10ص 318)


ابتهال «حب الحسین» استاد «طه الفشنی»  (دانلود)


یا علی

نرم‌افزار اندرویدی حفظ موضوعی قرآن کریم منتشر شد+دانلود
سه‌شنبه 6 آبان‌ماه سال 1393 , ساعت : 08:14 ق.ظ

به گزارش خبرگزاری فارس؛ نرم‌افزار اندروید حفظ موضوعی قرآن کریم توسط مجتمع فرهنگی، پژوهشی سازمان اوقاف و امور خیریه طراحی شد.بنا بر این گزارش در صفحه اصلی این نرم‌افزار چهار فصل «حفظ موضوعی»، «مسافران آسمان» ویژه حفظ نوجوانان، بیانات مقام معظم رهبری و آشنایی با طرح حفظ سارمان اوقاف گنجانده شده که هر یک بخش‌هایی را در بر می‌گیرد.فصل حفظ موضوعی، فصل اصلی این نرم‌افزار است که در سه محور آیات «اعتقادی»، آیات «فروع دین و احکام» و آیات «اخلاقی» طراحی شده که هر کدام با تفکیک چند موضوع آیات مرتبط را به علاقه‌مندان معرفی می‌کند.
فصل «مسافران آسمان» که ویژه حفظ نوجوانان است در هشت بخش طراحی شده که هر بخش در موضوعی مرتبط با نوجوانان، آیات الهی را معرفی می‌کند.فصل بیانات مقام معظم رهبری یکی دیگر از فصول نرم‌افزار است که در آن بیانات معظم‌له درباره قرآن کریم ارائه شده است.صوت بیانات مقام معظم رهبری با موضوع اهمیت حفظ، به همراه تلاوت قرآن کریم در زمینه این نرم‌افزار گنجانده شده که به محض ورود به نرم‌افزار از تلفن همراه پخش می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت این نرم‌افزار از اینجا اقدام کنند. (لینک دانلود)


منبع :http://mfpo.ir